Regina Park to bardzo kameralny budynek z tylko 17 mieszkaniami, podziemnym parkingiem i komórkami lokatorskimi. Inwestycja usytuowana jest na osiedlu Baranówek, przy ul. Stanisława Żółkiewskiego 30b. Postaraliśmy się, aby ten trzypiętrowy budynek pięknie wkomponował się w otoczenie. Na jego parterze znajduje się 5 mieszkań z ogródkami o powierzchni od 20 m2 do 151 m2. Pierwsze i drugie piętro to lokale z balkonami, natomiast ostatnie, trzecie piętro, to tylko dwa apartamenty z tarasami o powierzchni od 51 m2 do 81 m2. W budynku będzie oczywiście cichobieżna winda. Inwestycja zostanie ogrodzona i wyposażona w zewnętrzną siłownię.

Mieszkania

Sprzedano

M1-1

Sprzedano

M3-1

Sprzedano

M5-1

Zarezerwowano

M6-1

Zarezerwowano

M7-1

Sprzedano

M8-1

Zarezerwowano

M9-1

Sprzedano

M10-1

Sprzedano

M11-1

Sprzedano

M12-1

Sprzedano

M13-1

Sprzedano

M14-1

Sprzedano

M15-1

Sprzedano

M16-1

Sprzedano

M17-1

Parking i komórki lokatorskie

Miejsce parkingowe – 60 000zł
Komórka lokatorska – 13 000zł

Zagospodarowanie terenu

Postęp prac

Rekreacyjnie

Nasza inwestycja powstaje w spokojnej, zielonej dzielnicy Baranówek. To miejsce idealne dla rodzin i osób pragnących być blisko natury, a jednocześnie chcących żyć w mieście. Poza tym to bardzo lubiana przez kielczan dzielnica. Słynie z bezpośredniego sąsiedztwa terenów rekreacyjnych.

Dlaczego Regina?

Nasza inwestycja znajduje się przy ul. Stanisława Żółkiewskiego, hetmana wielkiego koronnego. Jego żoną był REGINA. Ta oddana żona magnata, podczas nieobecności męża, bardzo dzielnie dbała o hetmańskie dobra. Żółkiew to nazwa majątku, który niemal od podstaw stworzyła. To było jej dzieło. Podobnie było z budową kościoła w Żółkwi- pomysł był hetmana, a realizacja Reginy. Była ona dla niego „najmilszą małżonką” i „doskonałą żoną”. Odpłacała mu się dbałością, czułością i dowcipem. W tym związku nie było nudno, chociaż miał on miejsce ponad 400 lat temu. Niech więc REGINA będzie patronką naszej inwestycji!

Liczby

  • 150 metrów – tyle dokładnie dzieli Reginę Park od ściany lasu Stadionu Leśnego.
  • 150 m do najbliższego przystanku autobusowego;
  • 240 m do przedszkola;
  • 750 m do szkoły podstawowej;
  • 450 m do przychodni rejonowej;
  • 400 m do Parku Linowego;
  • 450 m na Stadion Piłkarski;
  • 1,5 km na stok narciarski „Na Stadionie”;
  • 2,6 km na stok narciarski „Telegraf”.